iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Raft bamboo 140×130 S2-2

4990 L

Përshkrimi

Organizator për Veshje, Këpucë, Pallto, dhe Sende te tjera

Pikat Kyçe:

1.Hapësira e Madhe e Ruajtjes: Rafti ynë për Veshje Stand mban maksimumin e hapësirës së ruajtjes me dizajnin e tij multi-nivel. Me një kapacitet të madh, ky raft ju lejon të organizoni rrobat, këpucët, dhe aksesoret tuaja, duke i mbajtur hapësirat tuaja të lira.
2.Ekuilibruar dhe i Forcuar: Mbani veshjen tuaj të organizuar me këtë raft për rrobe që qëndron në dysheme. Ndërtimi i fortë i bërë nga materiale natyrore e bën atë të qëndrueshëm, me gjatësi të jetës së mirë, me elasticitet të mirë.  Mos u shqetësoni për deformim ose thyerje edhe kur përdorni peshë të rënda.
3.Të Fortë dhe Chic: Ky raft për ruajtje rrobash është i bërë nga material i besueshëm, me një kapacitet të fortë mbajtës dhe sipërfaqe me ngrime të buta. Ai jo vetëm është i fortë dhe i qëndrueshëm, por gjithashtu shton një prekje elegancë në dhomën tuaj me punën fine artizanale.
4.Përmirësoni Ruajtjen në Shtëpi: Ngritni organizimin e rrobas nëpërmjet Raftit për Veshje që Qëndron në Dysheme me Dysheme, perfekt për të shfaqur rrobat në çdo dhomë, qoftë një dyqan veshjesh, dhoma e ndenjes, dhoma e shkollës, dhoma gjumi, ose salloni.
Rafti ynë për Veshje në të Dysheme ofron një dizajn të veçantë me dysheme, perfekt për organizimin e rrobave dhe libave të preferuar. Bërë nga materiale natyrore, ky raft për ruajtje rrobash ka gjithashtu një shirit të përshtatshëm për ruajtje shtesë.

Shënime:
1. Për shkak të temperaturës së ngjyrës së monitorit, kamerës, dritës së ambjentit dhe aftësive të fotografisë, disa prej imazheve të mallrave mund të kenë një ndryshim ngjyre të lehtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft bamboo 140×130 S2-2”
You're viewing: Raft bamboo 140×130 S2-2 4990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close