iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Raft bamboo katror S2-6

5000 L

Përshkrimi

 

 • Pamja: Stil Modern
 • Materiali: BAMBOO
 • Origjina: Kina 
 • Lloji: Mobilje dhome ndenje
 • Përdorimi Specifik: Raft Mbajtës

Tipare:

Ky raft rrobash prej druri është bërë nga druri natyror i fortë dhe ka një stil të freskët. Ky raft rrobash 3-katëshe me një shkop ngjitës, kroshat anësore dhe 2 raftet, e bën të lehtë organizimin e të gjitha rrobave, këpucëve dhe çantave tuaja dhe  kështu me radhë. Ky raft me 4 rrota lëvizëse për lëvizje të lehtë dhe rrotulluese për të qëndruar në vend. Me këtë rafë të ngarkuar rrobash bën shtëpinë tuaj në vendin e organizuar të pastër, të rregullt dhe të rregullt që kurrë nuk e prisnit.

Specifikacion:

Materiali: Phyllostachys Pubescens

Ngjyra: Druri

Pesha: 6.4kg/14.11lb

Madhësia: 80 x 35 x 165 cm/30.91 x 15.75 x 66.34 in (L x G x L)

Distanca Nga Rafti i Poshtëm në Raftin e Mesëm: 29cm/11.42in

Gjatësia e Kroshit Anësor: 2.36 inç

Madhësia e Paketës: 90 x 43 x 14cm/35.43 x 16.93 x 5.51in (L x G x L)

Rafti i Poshtëm: 20kg

Pesha e Kroshit: 5kg

Pesha e Topit: 10kg

Përfshirë në Paketë:

1 x Rafë Rrobash Druri

1 x Pajisje

4 x Rrota lëvizëse

1 x Udhëzime

1 shqyrtim për Raft bamboo katror S2-6

 1. Nour Hartman

Shtoni një shqyrtim
You're viewing: Raft bamboo katror S2-6 5000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close