AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

RAFT DRURI

$ 42.69$ 85.38 (-50%)

In stock

| Raft druri | me ngjyrë të bardhë | 4 ndarje dhe 2 sirtarë | për të vendosur rroba dhe send | dizajn vertikal, i gjatë dhe i hollë |

Organizoni në mënyrë të përkryer rrëmujën e tualetit ose dhomës me një raft druri elegant me ngjyrë të bardhë që përshtatet shumë bukur me çdo dekor.

Ky raft druri ka sirtarë të bollshëm për të vendosur rroba dhe send të ndryshme.

Në të njëjtën kohë ai nuk zë hapësirë sepse ka një dizajn vertikal.

I gjatë dhe i hollë që kursen hapësirë në çdo ambient ku mund të përdoret.

Rafti prej druri me cilësi të lartë është i padepërtueshëm nga lagështira.

Përmban 4 ndarje dhe 2 sirtarë për të fshehur rrëmujën.

Sirtari i bazës mund të përdoret për detergjentin e rrobave, shampot dhe produktet e tjera të pastrimit të tualetit.

Pjesa e mesme ka kapacitet të madh për të ruajtur peshqirët, produktet kozmetike etj.

Skaji i sipërm, është si një ekspozitor i vogël, pjesët anësore të të cilit janë të rrumbullakët për të shmangur dëmtimet aksidentale që mund të ndodhin.

Përmasat: 120x202x20 cm.

Be the first to review “RAFT DRURI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu