AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Raft Me Konstriksion Metalik

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Raft me konstruksion metalik!
Teper praktik dhe multifunksional. Mund ta mbani ne dhomen e gjumit, sallon apo ne oborrin e shtepise tuaj.
Permasat: 60.2 * 35.8 * 151cm.
Me ngjyra unike qe mund ti pershtatni me gjithcka.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Description

Raft me konstruksion metalik!
Teper praktik dhe multifunksional. Mund ta mbani ne dhomen e gjumit, sallon apo ne oborrin e shtepise tuaj.
Permasat: 60.2 * 35.8 * 151cm.
Me ngjyra unike qe mund ti pershtatni me gjithcka.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Reviews (0)

Be the first to review “Raft Me Konstriksion Metalik”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.