AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

RAFT PËR ENËT

$ 42.17$ 84.45 (-50%)

In stock

| Mbajtëse e enëve | raft shumëfunksional | zë të gjithë hapësirën e lavamanit | sistemon enët e kuzhinës | raft kullues dhe tharës | shumë i lehtë për t’u pastruar |

 

Raft për enët mbi lavaman, shumëfunksional për pjata, thika, gota, lugë, pirunë, tenxhere, dërrasa grirëse etj.

Shporta katrore në anët të saj mban detergjentet.

Ky raft për enët nuk shërben vetëm për të sistemuar enët e ndryshme të gatimit.

Funksionon shumë mirë edhe si një raft kullues dhe tharës për to.

Kjo mbajtëse është krijuar për të zënë të gjithë hapësirë e lavamanit, struktura e tij e qëndrueshme, mund të mbajë deri në 30 kg peshë dhe nuk ndryshket.

Ideal për organizimin e kuzhinës dhe shumë i lehtë për t’u pastruar.

Be the first to review “RAFT PËR ENËT”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu