iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

raft plastik me sirtare transparent RR01

4990 L

Përshkrimi

 

 • Lloji:  Raft i ngushtë për ruajtjen e letërave higjenike ose produkteve te tjera te tualetit.

 

Veçori:

1. Dizajni i ruajtjes së hapësirës:
2.Kabinetet e ruajtjes janë bërë nga materiale me cilësi të lartë PP+PET dhe janë ndërtuar me një strukturë të fortë me kapacitet të lartë të mbajtjes së ngarkesës. Nga krahasuar me kabinetet dru, ato janë ideale për banjot pa shqetësim për lagështinë.
3. Dizajn Inovativ: Ka një dizajn të madh të hapësirës në pjesën e sipërme të kabinetit, qasje e lehtë në mallrat; Dhe me një hapësirë anësore, mund të ruani letër higjenike. Krahasuar me krahet e buta, sirtarët janë të shpejtë për të t’u tërhequr.
4. Lëvizje e lehtë dhe pastrimi gjithashtu: Kabinetet e banjos së ngushta me katër rrota mund të tërheqen lehtë dhe shtyhen përsëri për lëvizje të shpejtë në sipërfaqet e dyshemeve, kabinetet dhe sirtarët me sipërfaqe të buta dhe pastrime të thjeshta me lecka te lagura.
5. Multifunksional: Me sirtarë të shumtë dhe 1 kapsë, të përshtatshme për çdo dhomë në shtëpi, të përshtatshme për kuzhinën, banjon, dhomën e gjumit, zgavrën e ngushtë dhe skena të tjera të ndryshme, për të zgjidhur problemet e ruajtjes së hapësirës së vogël.

Specifikacion:

Lloji i Çështjes: Kabinet i ngushtë për ruajtje
Material: PP+PET

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “raft plastik me sirtare transparent RR01”
You're viewing: raft plastik me sirtare transparent RR01 4990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close