AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rafte 90 grade për tualet

$ 12.94

In stock

  1. Organizues i Hapësires: Këto rafte banjo janë krijuar për të organizuar hapësirën tuaj.
  2. Përshtatet në një kënd 90 °, ideale për ruajtjen e shamponit tuaj, larjen e trupit, kremin dhe më shumë, pa kërkuar shpime, pa dëmtim të murit, instalohet lehtë dhe mund të gjithashtu hiqeni aty ku ju nevojitet.
  3. I qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkut : Bërë prej alumini të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj hapësirës me një fund të qëndrueshëm rezistent ndaj ndryshkut, i ndërtuar për t’i rezistuar gërvishtjeve ditore, korrozionit dhe njollave, duke siguruar forcë dhe qëndrueshmëri. Dizajni i zgjatur i vrimës së lotëve për të bërë që uji të kullojë shpejt, të mbani produktet tuaja në raftin e dushit të pastrohen lehtë dhe rezistent ndaj korrozionit, nuk grumbullon ujë dhe baktere. Përfundimi elegant i pjesëve përputhet me çdo dekor dhe mbetet i ri për vitet që vijnë.
  4. Ngjitës i fortë: Ngjitësja e fortë vjen me raftin e banjës duke siguruar që rafti i dushit të jetë i qëndrueshëm, ne gjithashtu ofrojmë 2 ngjitës shtesë për të përmbushur nevojat tuaja. UDHZUES PEMR SHTIMIN E TEM: Përdorni tharëse flokësh për të ngrohur ngjitësin, hiqeni me lehtësi kur të jetë mjaft i nxehtë
Be the first to review “Rafte 90 grade për tualet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu