AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rafte muri shumefunksionale

$ 10.32

In stock

Dizajni i stilit nordik, dizajni i hollë i zbrazët, pamja elegante, bën që hapësira e magazinimit të bëhet gjithashtu një dizajn argëtues dhe i gjithanshëm, mund të vendoset telefoni, kozmetikë apo edhe ne kuzhinë, banjë. Material miqësor ndaj mjedisit, jo toksik dhe pa shije, i papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm ndaj mykut, rezistencë e fortë ndaj presionit.Specifikim:
Materiali: druri dhe dërrasa plastike

Paketimi:
1 raft copë 1 copë grep 1 copë pa gjurmë të thonjve

Be the first to review “Rafte muri shumefunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu