AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rafte Organizuese

$ 10.45$ 20.89 (-50%)

In stock

Shiko sa praktike jane keto rafte te vegjel per tu vendosur prane dushit!
Ngjiten ne pllaka dhe jane mjaft rezistente ndaj ujit dhe mbajne pesha, te gjitha shampot e kremrat e tu.
Me nje dizanj unik dhe ideale per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta, beje tenden tani.
Shiko sa praktike jane keto rafte te vegjel per tu vendosur prane dushit!
Ngjiten ne pllaka dhe jane mjaft rezistente ndaj ujit dhe mbajne pesha, te gjitha shampot e kremrat e tu.
Me nje dizanj unik dhe ideale per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta, beje tenden tani.
Be the first to review “Rafte Organizuese”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu