Rafte Organizuese

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Shiko sa praktike jane keto rafte te vegjel per tu vendosur prane dushit!
Ngjiten ne pllaka dhe jane mjaft rezistente ndaj ujit dhe mbajne pesha, te gjitha shampot e kremrat e tu.
Me nje dizanj unik dhe ideale per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta, beje tenden tani.
Compare
Shiko sa praktike jane keto rafte te vegjel per tu vendosur prane dushit!
Ngjiten ne pllaka dhe jane mjaft rezistente ndaj ujit dhe mbajne pesha, te gjitha shampot e kremrat e tu.
Me nje dizanj unik dhe ideale per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta, beje tenden tani.
Be the first to review “Rafte Organizuese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu