AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rafte për Banjo

L 990.00

In stock

Përshkrim:

1. Raft qoshe është ndërtuar nga materiali eko-miqësor dhe i qëndrueshëm ABS, i cili është jo-toksik, i sigurt dhe pa erë.

2. Me projektin e shiritit të zbrazët në raft, uji mund të kullohet shpejt dhe të parandalojë mbarështimin e baktereve.

3. Kjo raft i lehtë mund të qëndrojë deri në 3 kg, kështu që artikujt tuaj të dushit si shampo, sapun, filxhan mund të vendosen në një raft lehtësisht.

4. Ai vjen me modelin e grepave, duke ju mundësuar të varni diçka. 5. Shiriti i trashur magjik ju bën të mos keni shpime, dhe kaseta mund ta bëjë raftin të ngjitet fort në mur, jo e lehtë të bie.

Aplikimet:

Kjo raft qoshe mund të përdoret në banjë, kuzhinë ose ballkon ose në çdo vend në nevojë.

Specifikimet:

Emri: Raft për ruajtjen e këndit

Sasia: 1 copë Materiali: ABS Madhësia: 22.5 * 11cm

Paketa e Përfshirë: 1 * Rafti i Ruajtjes së Këndit

Be the first to review “Rafte për Banjo”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu