20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Relaks Per Femije

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

In stock

Relaks Per Femije

Produkti me ideal per femije sapo erdhi perseri tek ishpejti.al, Relaks Per Femije fantastike per femijet qe te qetesohen dhe clodhen aty gjate dites, pasi karrigia edhe tundet. Vjen me ngjyre te bukur te kuqe, ideale per djem dhe vajza. Me konstruksion metalik te forte dhe shume rezistent. Ben per femije 1 deri ne 2 vjec. Mos u shqetesoni per hapsire sepse paloset dhe nuk ze vend. Super!!!

Compare

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

Përshkrim

Relaks Per Femije

Produkti me ideal per femije sapo erdhi perseri tek ishpejti.al, Relaks Per Femije fantastike per femijet qe te qetesohen dhe clodhen aty gjate dites, pasi karrigia edhe tundet. Vjen me ngjyre te bukur te kuqe, ideale per djem dhe vajza. Me konstruksion metalik te forte dhe shume rezistent. Ben per femije 1 deri ne 2 vjec. Mos u shqetesoni per hapsire sepse paloset dhe nuk ze vend. Super!!!

Reviews (0)

Be the first to review “Relaks Per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Relaks Per Femije

Relaks Per Femije

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

Add to Cart