Revoflex Extreme

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Pergatituni qe te ndryshoni trupin tuaj me super paisjen Revoflex Extreme.

Revoflex Extreme eshte paisja portative per kembet, muskujt krahet sebashku.

Nuk eshte me nevoja qe te blini mjete per stervitje.

Tiparet:

1-Efektive dhe e sigurte 3ne1.
2-Portative dhe nuk ze shume vend.
3-Praktike dhe ekonomike.
4-Per muskujte e barkut, kraheve dhe kembeve.
5-Cilesi e larte dhe e forte.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Compare

Pergatituni qe te ndryshoni trupin tuaj me super paisjen Revoflex Extreme.

Revoflex Extreme eshte paisja portative per kembet, muskujt krahet sebashku.

Nuk eshte me nevoja qe te blini mjete per stervitje.

Tiparet:

1-Efektive dhe e sigurte 3ne1.
2-Portative dhe nuk ze shume vend.
3-Praktike dhe ekonomike.
4-Per muskujte e barkut, kraheve dhe kembeve.
5-Cilesi e larte dhe e forte.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Be the first to review “Revoflex Extreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu