AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rraft me 4 nivele

$ 33.82

In stock

Rafti i magazinimit me 4 nivele  eshte praktik, i qëndrueshem, i lehte për tu pastruar dhe kapacitet të fortë mbajtës. Ngjyra e bardhë e rafinuar e tij përputhet  me shtëpinë tuaj të stilit modern dhe të thjeshtë. Për më tepër, ndihmon në mbajtjen e sendeve tuaja të ndara dhe të organizuara, dhe nuk zë shumë hapësirë.

Karakteristikat:
Material me cilësi të lartë: i bërë nga materiali premium PP, ky raft është jo toksik, i qëndrueshëm dhe i sigurt për t’u përdorur.
Kursim kompakt dhe hapësirë: duke përdorur katër shtresa dhe një model të hollë, rafti mund të përdoret edhe në boshllëk. Shfrytëzoni plotësisht hapësirën tuaj!
I përshtatshëm për përdorim: është i pajisur me rrota që rrëshqasin lehtë; ju mundësoni ta tërheqni atë.
Lehtë për tu instaluar:  pa kërkuar mjete.

Specifikimet:
Materiali: PP
Ngjyra: E bardhe
Pesha e artikullit: 1450g / 51.14oz
Madhësia e artikullit: 54 * 12 * 104cm / 21.25 * 4.72 * 40.94in
Pesha e Paketimit: 1950g / 68.78oz
Madhësia e Paketës: 54.5 * 14 * 31cm / 21.45 * 5.51 * 12.20in

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Rraft me 4 nivele”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu