AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rregulloni Krevatin – Admiral William H. McRaven

$ 6.69

In stock

SKU: 680 Category: Tags: ,

Nëse rregulloni krevatin çdo mëngjes, keni kryer detyrën e parë të ditës. Ky veprim ju jep një ndjesi të vogël krenarie dhe ju inkurajon të realizoni më pas edhe një detyrë tjetër, pastaj edhe një tjetër, edhe një tjetër. Në fund të ditës, detyra e parë e përfunduar, bëhet një seri detyrash të përfunduara. Rregullimi i krevatit do të përforcojë faktin se gjërat e vogla kanë rëndësi në jetë. Nëse nuk arrini të kryeni siç duhet gjërat e vogla, nuk do t’i kryeni asnjëherë siç duhet gjërat e mëdha.

—PJESË NGA FJALIMI PËRSHËNDETËS I ADMIRAL McRAVEN NË UNIVERSITETIN E TEXAS-IT

Be the first to review “Rregulloni Krevatin – Admiral William H. McRaven”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu