Rubinet Dixhital Per Ngrohjen E Ujit

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

In stock

Rubinet Me Ngrohje
Ky është momenti për ndryshime në kuzhine, merni tani rubinetin që kthen ujin e ngrohte në vetëm 1 sek. Nuk keni me nevoje për lidhje me bolier apo të prisni sa te vij uji I ngrohte në tuba.
Me nje fuqi prej 220V. E thjeshte dhe praktike per tu montuar. Vetem ne 5 sekonda do te keni uje te ngrohte dhe te mire. Me ekran LCD Led. Perfekte per cdo shtepi.

 

Compare

Rubinet Me Ngrohje
Ky është momenti për ndryshime në kuzhine, merni tani rubinetin që kthen ujin e ngrohte në vetëm 1 sek. Nuk keni me nevoje për lidhje me bolier apo të prisni sa te vij uji I ngrohte në tuba.
Me nje fuqi prej 220V. E thjeshte dhe praktike per tu montuar. Vetem ne 5 sekonda do te keni uje te ngrohte dhe te mire. Me ekran LCD Led. Perfekte per cdo shtepi.

Be the first to review “Rubinet Dixhital Per Ngrohjen E Ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu