fbpx

Sandwich maker Sonifer

L2,700.00

In stock

Compare

Sandwich maker nga marka Sonifer🥪👌
Modeli: SF-6075⠀
220-240V, 50/60 Hz, 700/800W.⠀

Veshje jo ngjitese dhe pastrohet lehte.⠀Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀
#iShpejti
#Merr #Risi#Shijo #Cilesi!

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu