Scooter Per Vajza

L5,500.00L11,000.00 (-50%)

In stock

Scooter ngjyre roze per vajza te moshes 8 vjec e siper!

Scooteri mblidhet per te mos zene vend.

Ka 3 menyra te rregullimit te dorezes. Rrota qe nuk rreshkasin e nuk bejne zhurme.

Maksimumi mban 100kg peshe.

Praktike dhe mund te merret me vete kudo.

Compare

Scooter ngjyre roze per vajza te moshes 8 vjec e siper!

Scooteri mblidhet per te mos zene vend.

Ka 3 menyra te rregullimit te dorezes. Rrota qe nuk rreshkasin e nuk bejne zhurme.

Maksimumi mban 100kg peshe.

Praktike dhe mund te merret me vete kudo.

Be the first to review “Scooter Per Vajza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu