20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Security Credit Card Wallet

L1,190.00

In stock

Siguria është kryesore kur vjen puna për kartën e kreditit. Ky është portofoli inteligjent që ju mundëson ruajtjen e të dhënave.⠀
Me material plastike e forte ABS.
E lehte dhe shume praktike.
Mund te fusni leke ose karta te ndryshme.
Perfekte per djem dhe vajza.

Compare

L1,190.00

Përshkrim

Siguria është kryesore kur vjen puna për kartën e kreditit. Ky është portofoli inteligjent që ju mundëson ruajtjen e të dhënave.⠀
Me material plastike e forte ABS.
E lehte dhe shume praktike.
Mund te fusni leke ose karta te ndryshme.
Perfekte per djem dhe vajza.

Reviews (0)

Be the first to review “Security Credit Card Wallet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Portofol Security

Security Credit Card Wallet

L1,190.00

Add to Cart