AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

SET BLENDER 3 NE 1 MUHLER MB-405P KUQ

L 3,500.00

In stock

Blender 3 në 1 nga marka e mirënjohur Muhler.
Falë fuqisë së BLENDER DORE , 700 W dhe aksesorëve të tij të cilësisë së lartë, do t'ju lejojë të përgatisni salca, supa, majonezë, smoothie, milk shake dhe shumë më tepër në vetëm pak sekonda.
Surprizoni mysafirët dhe familjen tuaj me përgatitje të shkëlqyera me vetëm një mjet profesional të fuqishëm dhe ekonomik BLENDER DORE.

Blender 3 në 1 nga marka e mirënjohur Muhler.
Falë fuqisë së BLENDER DORE , 700 W dhe aksesorëve të tij të cilësisë së lartë, do t’ju lejojë të përgatisni salca, supa, majonezë, smoothie, milk shake dhe shumë më tepër në vetëm pak sekonda.
Surprizoni mysafirët dhe familjen tuaj me përgatitje të shkëlqyera me vetëm një mjet profesional të fuqishëm dhe ekonomik BLENDER DORE.

Be the first to review “SET BLENDER 3 NE 1 MUHLER MB-405P KUQ”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu