AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set kellefesh per dhomen e gjumit

$ 62.54

In stock

SKU: 599 Category: Tags: , ,

Super te ngrohte, modern, te thjeshte dhe me shume stil.

Përfshin: Nje mbulese shtrati ,dy kellefe jastekesh, nje kellef jorgani
Ka një thellësi prej 25 cm
Pelhure: Mikrofibër 100% poliester

Permasa:
Kellef jorgani (200×230 cm), mbulese krevati (230×250 cm) dhe 2 kellefe jasteku ( 78×50 cm)

Be the first to review “Set kellefesh per dhomen e gjumit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu