AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set me rende me shumë funksione

$ 0.00

In stock

Ky produkt është multifunksional!

Funksionon si grirëse,kulluese por mund të përdoret dhe si tenxhere supe,është i bërë nga çeliku i inoksit!

Be the first to review “Set me rende me shumë funksione”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu