iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

set mentesha 4 cop

990 L

Përshkrimi

Madhësia:9cm*9cm,9cm*5cm

Thellësia:0.75mm

1.BUKUR DHE I PASTER: Mbyll zonën e dëmtuar për t’i dhënë një pamje të bukur.

2.NJË GJË PËR DY: Duke përdorur teknologjinë e panelit të çelësit, të dy dyert dhe paneli anësor mund të përdoren.

3.BËRË NGA ÇELIKI I INOXIT: Fiksoni panelat e dyerit të çelikit inox të lidhura së bashku, dhe pastaj ktheni pikën fikse të stresit në një sipërfaqe të stresuar, të jetë më i fortë.

4.MATERIAL I NDËRTIMIT – Materiali i lartë i çelikut inox e bën rezistent ndaj rrymës, tërheqës dhe i qëndrueshëm.

5.APLIKIM GJERË – Mbajtesja e Drejtë mund të përdoret për të ndërtuar një strukturë ose për të shërbyer lloje të ndryshme mobilje si tryeza,krevate,komodina,karrige, raftet etj.

 

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “set mentesha 4 cop”
You're viewing: set mentesha 4 cop 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close