Set Per Depilim Progemei

L1,290.00L2,890.00 (-55%)

In stock

Progemei është një produkt me kualitet të lartë që vjen me 4 në 1 paijsije. Mund ta përdorësh për të gjitha nevojat personale.

Me 4 koka te ndryshme per kembet, duarte, fytyren dhe zona te tjera intime.
Me material rezistente plastike ABS.
Me koka qe nuk ndryshken.
Portative dhe mund te merret kudo.
Nuk ka nevoje per bateri sepse punon me karikim {usb}
Me e mira, eshte kundra ujit.
Me nje fuqi prej 2W.
Punon deri ne 1 ore pa ndalim.
Dhe i duhen 3 ore per tu rikarikuar perseri.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Compare

Progemei është një produkt me kualitet të lartë që vjen me 4 në 1 paijsije. Mund ta përdorësh për të gjitha nevojat personale.

Me 4 koka te ndryshme per kembet, duarte, fytyren dhe zona te tjera intime.
Me material rezistente plastike ABS.
Me koka qe nuk ndryshken.
Portative dhe mund te merret kudo.
Nuk ka nevoje per bateri sepse punon me karikim {usb}
Me e mira, eshte kundra ujit.
Me nje fuqi prej 2W.
Punon deri ne 1 ore pa ndalim.
Dhe i duhen 3 ore per tu rikarikuar perseri.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Be the first to review “Set Per Depilim Progemei”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu