AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set Per Larje Me 6 Canta

$ 18.27$ 36.75 (-50%)

In stock

Set Per Larje Me 6 Canta

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Set Larje Me 6 Canta ideale per te gjitha shtepite. Nuk ka me nevoje perse ti prishesh rrobat ne lavatrice. Vjen me material poliester dhe shume elastike. Ngjyre kafe elegante dhe shume e bukur. Seti permban 6 cope te permasave te ndryshme, dhe mund ti perdorni per te gjitha llojet e rrobave si pershembull, tuta, xhinse, pallto, bluza te shkurtra ose te gjata, fustane etj. Thjeshte super.

Set Per Larje Me 6 Canta

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Set Larje Me 6 Canta ideale per te gjitha shtepite. Nuk ka me nevoje perse ti prishesh rrobat ne lavatrice. Vjen me material poliester dhe shume elastike. Ngjyre kafe elegante dhe shume e bukur. Seti permban 6 cope te permasave te ndryshme, dhe mund ti perdorni per te gjitha llojet e rrobave si pershembull, tuta, xhinse, pallto, bluza te shkurtra ose te gjata, fustane etj. Thjeshte super.

Be the first to review “Set Per Larje Me 6 Canta”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu