AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set Rrylash Per Lyerjen E Shtepise

$ 12.67$ 25.34 (-50%)

In stock

Jeni lodhur duke bere shpin me boje për gjera shumë të vogla. Tani nuk keni pse mundoheni sepse me këtë furçe shpëtoni nga rrëmuja dhe lodhja e tepërt.

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Thjeshte mbusheni me boje dhe filloni punen.
Lahet lehte jo si rrylat e zakonshem.
Fantastike dhe mund ta merrni me vete kudo.

Jeni lodhur duke bere shpin me boje për gjera shumë të vogla. Tani nuk keni pse mundoheni sepse me këtë furçe shpëtoni nga rrëmuja dhe lodhja e tepërt.

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Thjeshte mbusheni me boje dhe filloni punen.
Lahet lehte jo si rrylat e zakonshem.
Fantastike dhe mund ta merrni me vete kudo.

Be the first to review “Set Rrylash Per Lyerjen E Shtepise”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu