iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Sfungjer dere i zi

690 L

Përshkrimi

Përshkrimi:

Materiali: EVA

Ngjyra:  e zezë

Madhësia: 95*10*5 cm

Karakteristikat:

1. Mjaft e gjatë 95cm, mund të prerë për të përshtatur gjerësinë e derës tuaj të personalizuar

2. E butë dhe e dobishme, mund të mbrojë derën tuaj/fuqarën, gjithashtu në gjendje të mbajë erën, pluhurin, insektet e ndryshme dhe erër të ftohtë, ose erën e ndotur jashtë derës suaj

3. Dy anët për parandalimin pa shtrirje

4. Ekonomik dhe miqësor ndaj mjedisit

5. E qëndrueshme për vite të gjata

6. E lehtë për të instaluar

7. E përshtatshme për shtëpinë, hotelin, restorantin, etj

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sfungjer dere i zi”
You're viewing: Sfungjer dere i zi 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close