AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shapke Masazhuese Per Pastrim

$ 10.46$ 20.93 (-50%)

In stock

Larja e kembeve u be me e lehte me Shapken Masazhuese.

Ngjitet ne dush dhe te ndihmon ti pastrosh, ti ferkosh dhe po ashtu per ti masazhuar.

Thjeshte hidhini shampo dhe filloni ti pastroni.

Shume praktike dhe e bukur.

Kodi: #000106

Larja e kembeve u be me e lehte me Shapken Masazhuese.

Ngjitet ne dush dhe te ndihmon ti pastrosh, ti ferkosh dhe po ashtu per ti masazhuar.

Thjeshte hidhini shampo dhe filloni ti pastroni.

Shume praktike dhe e bukur.

Kodi: #000106

Be the first to review “Shapke Masazhuese Per Pastrim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu