AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shirita Levizese per Lavatrice

$ 23.22$ 46.43 (-50%)

In stock

Shirita Levizese per Lavatrice

Produkti me i ri tek ishpejti.al, Shirita Levizese per Lavatrice ose frigorifer, ideale per cdo shtepi. Mjaft me me lodhje dhe mundime te kota. Nje shufer mban deri ne 250kg, mos u shqetesoni sepse jane me zgjatje dhe i bejne te gjitha lavatriceve ose frigoriferit. Vijne ne ngjyre te bardhe elegante, shume te kendshme. Dimensionet e produktit jane 46 x 5 x 4 cm dhe shkon deri ne 71cm e gjate kur hapet.
Kodi: #00497

Shirita Levizese per Lavatrice

Produkti me i ri tek ishpejti.al, Shirita Levizese per Lavatrice ose frigorifer, ideale per cdo shtepi. Mjaft me me lodhje dhe mundime te kota. Nje shufer mban deri ne 250kg, mos u shqetesoni sepse jane me zgjatje dhe i bejne te gjitha lavatriceve ose frigoriferit. Vijne ne ngjyre te bardhe elegante, shume te kendshme. Dimensionet e produktit jane 46 x 5 x 4 cm dhe shkon deri ne 71cm e gjate kur hapet.
Kodi: #00497

Be the first to review “Shirita Levizese per Lavatrice”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu