Shishe Qelqi Me Dizenjo

L350.00L700.00 (-50%)

In stock

Compare

Shishe Qelqi Me Dizenjo

Nese do te dobesohesh, nje nga elementet kyc te dietes duhet te jete patjeter uji!⠀
Pse te mos jesh trendy me shishen tende te ujit qe te duhet ta mbash me vete kudo?!⠀
Shishe qelqi me dizenjo motivuese enkas per ty dhe udhetimin tend ne fitness dhe jetesen e shendetshme. ⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Shishe Qelqi Me Dizenjo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu