AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shishe Qelqi Me Dizenjo

$ 3.70$ 7.40 (-50%)

In stock

Shishe Qelqi Me Dizenjo

Nese do te dobesohesh, nje nga elementet kyc te dietes duhet te jete patjeter uji!⠀
Pse te mos jesh trendy me shishen tende te ujit qe te duhet ta mbash me vete kudo?!⠀
Shishe qelqi me dizenjo motivuese enkas per ty dhe udhetimin tend ne fitness dhe jetesen e shendetshme. ⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Shishe Qelqi Me Dizenjo”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu