AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shporta Paketimi per ushqim

$ 21.00

In stock

SKU: 637 Categories: , Tag:

Dizajni i ventilimit i mban perimet të freskëta / materiale ushqimore të nivelit të lartë – Bërë nga materiali PET i sigurisë së ushqimit me cilësi të lartë, i cili në mënyrë efektive mund t’i rezistojë njollave dhe aromave, 100% pa BPA.

Përshtatet për ruajtjen e frigoriferit, gjithashtu për një parti të shëndetshme pikniku.

Be the first to review “Shporta Paketimi per ushqim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu