AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit – Deepak Chopra

$ 6.63

In stock

SKU: 676 Category: Tag:

Ky është një libër të cilin do ta çmoni për të gjithë jetën, pasi në faqet e tij, gjenden sekretet për realizimin e të gjithë ëndrrave tuaja. Në librin Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit, Deepak Chopra nxjerr thelbin e mësimeve të tij në shtatë parime të thjeshta dhe të fuqishme, të cilat mund të zbatohen lehtësisht për krijimin e suksesit në çdo fushë të jetës suaj.

“Nga të gjithë librat e Deepak Chopra-s, Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit paraqet një plan të rëndësishëm për ta jetuar jetën në nivelin më të lartë dhe të bashkërenduar. Është i mahnitshëm”.

—Anthony Robbins, autor, “Zgjoni gjigandin e brendshëm” dhe “Pushtet i pakufishëm”

“Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit janë parime udhëzuese të mrekullueshme për këdo që përpiqet të krijojë një jetë produktive dhe të kënaqshme, apo organizatë”.

—Ken Blanchard, bashkautor, “Menaxheri një-minutësh”

Be the first to review “Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit – Deepak Chopra”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu