AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh Manuale

$ 17.72$ 35.44 (-50%)

In stock

Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh Manuale

Kjo shtrydhese frutash eshte e perbere nga material i larte eco-frendly.

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim dhe po ashtu ne larje.

Mund ta merrni kudo, per udhetime, kamping ose edhe per ngjitje.

Pjeset e produktit mund te ndahe, dhe ja perse eshte unike sepse nuk ze aspak vend ne kuzhinen tuaj.

Ngjyra e bardhe dhe jeshile.

Praktike per cdo shtepi, cfare po pret beje tenden tani.

Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh Manuale

Kjo shtrydhese frutash eshte e perbere nga material i larte eco-frendly.

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim dhe po ashtu ne larje.

Mund ta merrni kudo, per udhetime, kamping ose edhe per ngjitje.

Pjeset e produktit mund te ndahe, dhe ja perse eshte unike sepse nuk ze aspak vend ne kuzhinen tuaj.

Ngjyra e bardhe dhe jeshile.

Praktike per cdo shtepi, cfare po pret beje tenden tani.

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh Manuale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu