AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ1043

$ 53.93

In stock

Shtrydhese frutash DSP KJ1043. E përsosur për përgatitjen e lëngjeve të shëndetshme me vlera ushqyese dhe vitamina të nevojshme për trupin e njeriut.
Dizajn elegant, i lehtë për t’u përdorur, i shpejtë dhe shumë efikas.
Kapaciteti i kontejnerit është 0.5 L ka mbrojtje nga mbingarkesa.
Zgjidhni produktin e duhur dhe ne e sjellim atë në shtëpinë tuaj.
Specifikimet:
-Fuqia (W): 130W
-shënimet / Modeli: DSP KJ1043
-Tensioni: 220 V
-Vlerësimi (Rpm): 12001-15000Rpm
• Kapaciteti: 0,5 L
-Materiali: Metal

SKU: 699 Categories: ,

Shtrydhese frutash DSP KJ1043. E përsosur për përgatitjen e lëngjeve të shëndetshme me vlera ushqyese dhe vitamina të nevojshme për trupin e njeriut.
Dizajn elegant, i lehtë për t’u përdorur, i shpejtë dhe shumë efikas.
Kapaciteti i kontejnerit është 0.5 L ka mbrojtje nga mbingarkesa.
Zgjidhni produktin e duhur dhe ne e sjellim atë në shtëpinë tuaj.
Specifikimet:
-Fuqia (W): 130W
-shënimet / Modeli: DSP KJ1043
-Tensioni: 220 V
-Vlerësimi (Rpm): 12001-15000Rpm
• Kapaciteti: 0,5 L
-Materiali: Metal

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ1043”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu