AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ3003

$ 67.75

In stock

Fuqia 850 watt
Numri I xhirove 12.000-15.000
Nivele shpejtesie 2
Kapaciteti enes (lengut) 1L
Kapaciteti enes (tulit) 1,5-2L
Garancia 12 muaj
Shtrydhese frutash dhe perimesh, me 2 nivele shpejtesie, ju mund ta fusni te gjithe frutin pa e prere, kapaciteti i enes se lengut 2L, me thika celiku, Fuqia 850W
SKU: 696 Categories: ,
Fuqia 850 watt
Numri I xhirove 12.000-15.000
Nivele shpejtesie 2
Kapaciteti enes (lengut) 1L
Kapaciteti enes (tulit) 1,5-2L
Garancia 12 muaj
Shtrydhese frutash dhe perimesh, me 2 nivele shpejtesie, ju mund ta fusni te gjithe frutin pa e prere, kapaciteti i enes se lengut 2L, me thika celiku, Fuqia 850W
Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ3003”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu