AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ3004

L 8,000.00

In stock

Lloji: Shtrydhëse frutash e perimesh
Fuqia: 150 W
Shpejtësia: 1
Ngjyra: E bardhe
Karakteristikat: Operacion me zhurmë të ulët Vetë pastrimi i shpejtë dhe i thjeshtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh, me dy nivele shpejtesie, shtrydh frutin me shpejtesi te ulet dhe pa shume nxehtesi, nuk ka prerese cka e ben edhe me te thjeshte shtrydhjen e frutit, fuqia 150W

SKU: 695 Categories: ,

Lloji: Shtrydhëse frutash e perimesh
Fuqia: 150 W
Shpejtësia: 1
Ngjyra: E bardhe
Karakteristikat: Operacion me zhurmë të ulët Vetë pastrimi i shpejtë dhe i thjeshtë

Shtrydhese frutash dhe perimesh, me dy nivele shpejtesie, shtrydh frutin me shpejtesi te ulet dhe pa shume nxehtesi, nuk ka prerese cka e ben edhe me te thjeshte shtrydhjen e frutit, fuqia 150W

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ3004”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu