AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ3042

$ 48.53

In stock

Shtrydhësi i frutave DSP KJ3042 një produkt perfekt për përgatitjen e lëngjeve të freskëta me ujë mineral dhe ruajtjen e vitaminave që kanë frutat.

Një shtrydhëse frutash shumë praktike dhe funksionale për lëngjet e shijshme të dëshiruara plot me vitamina

Me një shtrydhës të nivelit të shpejtësisë dhe me butonin on / off

Shumë e përshtatshme për kuzhinën tuaj

Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar

Me një shpejtësi prej 220WMe tension 220-240V dhe frekuencë 50 / 60H

Materiali i thikave prej çeliku për një prerje dhe copëtim më të mirë të frutave dhe perimeve
Me një nivel shpejtësie
Merrni mjaft lëngje dhe përzierje të shëndetshme për trupin e njeriut
Shumë praktike për t’u përdorur
Ideale për kuzhinën tuaj

Kapaciteti: 500 ml
Fuqia (W): 200
Vëllimi i enës për tul frutash: 1.001 l-1.5 l
Thikë filtri prej çeliku inox
Diametri i hyrjes 6 cm
Enë volumetrike për kek me vaj, 1000ml
Dy shpejtësi
Dizajn i sigurt
I përshtatshëm për t'u përdorur dhe larë
Këmbë gome

 

SKU: 697 Categories: ,

Shtrydhësi i frutave DSP KJ3042 një produkt perfekt për përgatitjen e lëngjeve të freskëta me ujë mineral dhe ruajtjen e vitaminave që kanë frutat.

Një shtrydhëse frutash shumë praktike dhe funksionale për lëngjet e shijshme të dëshiruara plot me vitamina

Me një shtrydhës të nivelit të shpejtësisë dhe me butonin on / off

Shumë e përshtatshme për kuzhinën tuaj

Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar

Me një shpejtësi prej 220WMe tension 220-240V dhe frekuencë 50 / 60H

Materiali i thikave prej çeliku për një prerje dhe copëtim më të mirë të frutave dhe perimeve
Me një nivel shpejtësie
Merrni mjaft lëngje dhe përzierje të shëndetshme për trupin e njeriut
Shumë praktike për t’u përdorur
Ideale për kuzhinën tuaj

Kapaciteti: 500 ml
Fuqia (W): 200
Vëllimi i enës për tul frutash: 1.001 l-1.5 l
Thikë filtri prej çeliku inox
Diametri i hyrjes 6 cm
Enë volumetrike për kek me vaj, 1000ml
Dy shpejtësi
Dizajn i sigurt
I përshtatshëm për t’u përdorur dhe larë
Këmbë gome

 

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ3042”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu