AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese Frutash DSP KJ3043

L 4,500.00

In stock

Shtrydhёse Frutash Profesionale DSP Modeli KJ3043
Perfekte pёr pёrgatitjen e lёngjeve tё frutave dhe perimeve tё shёndetshme me vlera ushqyese dhe vitamina kaq tё nevojshme pёr organizmin e njeriut.
Me 3 nivele shpejtёsie tё ndryshme.
Vёllimi i kontenierit: 500 ml.
Rrotullime: 12000 r / min.
Kapaciteti: 1000 ml.
Fuqia: 250 W.
E shpejtë dhe efikase.
Dizajn elegant.
Mjaft e lehtë për t’u përdorur.

SKU: 698 Categories: ,

Shtrydhёse Frutash Profesionale DSP Modeli KJ3043
Perfekte pёr pёrgatitjen e lёngjeve tё frutave dhe perimeve tё shёndetshme me vlera ushqyese dhe vitamina kaq tё nevojshme pёr organizmin e njeriut.
Me 3 nivele shpejtёsie tё ndryshme.
Vёllimi i kontenierit: 500 ml.
Rrotullime: 12000 r / min.
Kapaciteti: 1000 ml.
Fuqia: 250 W.
E shpejtë dhe efikase.
Dizajn elegant.
Mjaft e lehtë për t’u përdorur.

Be the first to review “Shtrydhese Frutash DSP KJ3043”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu