AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ3022

$ 86.48

In stock

Shtrydhëse frutash DSP KJ-3022 për ruajtjen e më shumë vitaminave dhe antioksidantëve me një rendiment të lartë. Ky shtrydhëse frutash e perimesh është bërë nga materiali çelik inox dhe gjithashtu ka në përbërjen e tij një gotë qelqi e cila mban lëngjet pasi vendosni në këtë shtrydhëse frutash tuaj të preferuar.
Me një shpejtësi të energjisë prej 150W, të Ulët dhe një tension prej 220-240V dhe një frekuencë prej 50 / 60Hz
Bërë nga materiali çelik - çelik inox
Ka një gotë qelqi
Përpunon të gjithë lëngun e frutave
Easyshtë e lehtë për tu pastruar dhe shumë praktike
Më shumë vitamina dhe vlera ushqyese
Me një motor të fuqishëm që konsumon jo më shumë se 150W
Madhësia kompakte dhe pesha e lehtë
Cilësi e garantuar

SKU: 694 Categories: ,

Shtrydhëse frutash DSP KJ-3022 për ruajtjen e më shumë vitaminave dhe antioksidantëve me një rendiment të lartë. Ky shtrydhëse frutash e perimesh është bërë nga materiali çelik inox dhe gjithashtu ka në përbërjen e tij një gotë qelqi e cila mban lëngjet pasi vendosni në këtë shtrydhëse frutash tuaj të preferuar.
Me një shpejtësi të energjisë prej 150W, të Ulët dhe një tension prej 220-240V dhe një frekuencë prej 50 / 60Hz
Bërë nga materiali çelik – çelik inox
Ka një gotë qelqi
Përpunon të gjithë lëngun e frutave
Easyshtë e lehtë për tu pastruar dhe shumë praktike
Më shumë vitamina dhe vlera ushqyese
Me një motor të fuqishëm që konsumon jo më shumë se 150W
Madhësia kompakte dhe pesha e lehtë
Cilësi e garantuar

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ3022”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu