AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese Frutash Muhler MJ-2505

$ 15.53$ 20.85 (-26%)

In stock

Presë elektrike agrume
Kapaciteti: 0,5 l
Pjesë të shkëputshme për përdorim dhe pastrim të lehtë
Dy kone: për agrumet e vogla dhe të mëdha
Funksionim me dy drejtime
25 W
220-240V~/50-60Hz

Presë elektrike agrume
Kapaciteti: 0,5 l
Pjesë të shkëputshme për përdorim dhe pastrim të lehtë
Dy kone: për agrumet e vogla dhe të mëdha
Funksionim me dy drejtime
25 W
220-240V~/50-60Hz

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Muhler MJ-2505”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu