AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhëse Frutash SOKANY

$ 41.08

In stock

Shtrydhese e markes Sokany

Me fuqi 800W dhe dy nivele shpejtesie.

Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 500 ml per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 1.5 liter.

Materiali i sites çelik qe nuk ndryshket, ndersa kembezat nuk rreshqasin.

Shpejtesia 18000-22000 r.p.m. e cila lehteson rendimentin optimal te lengut

E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht. Frutat duhet ti ndani ne 2 ose 3 pjese per performance me te mire ne shtrydhje.

Se pari fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se ajo po lengezohet.

Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina.

Trupi i shtrydheses eshte metalike me ngjyre silver.

Permasa 20 x 35 x 28 cm

Be the first to review “Shtrydhëse Frutash SOKANY”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu