20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Shtrydhese Per Agrume Dhe Fruta

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

In stock

Nëse jeni duke kërkuar për një shtrydhës frutash agrume me pak më shumë stabilitet, atëherë do të dëshironi të provoni kete super shtypëse Agrumesh që përmban një bazë të trashë çeliku që siguron të mos rrëshqasë në banakun tuaj ndërsa përpiqeni të bëni lëng. Doreza e gjatë ju jep një stabilitet shtesë, duke ju lejuar të shtrydhni çdo pikë të fundit të lëngut nga çdo shegë, grejpfrut ose limon.
Me mateial te rende metali.
Praktike per te shtrydhur te gjitha llojet e frutave dhe agrumeve.
Shume e thjeshte ne pastrim.
Doreze ergonomike per perdorim sa me te lehte.
Pergatisni lengje te Shijshme | Natyrale

Vera do jete me fresket me kete Shtrydhese Shege | Agrumesh

Compare

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar për një shtrydhës frutash agrume me pak më shumë stabilitet, atëherë do të dëshironi të provoni kete super shtypëse Agrumesh që përmban një bazë të trashë çeliku që siguron të mos rrëshqasë në banakun tuaj ndërsa përpiqeni të bëni lëng. Doreza e gjatë ju jep një stabilitet shtesë, duke ju lejuar të shtrydhni çdo pikë të fundit të lëngut nga çdo shegë, grejpfrut ose limon.
Me mateial te rende metali.
Praktike per te shtrydhur te gjitha llojet e frutave dhe agrumeve.
Shume e thjeshte ne pastrim.
Doreze ergonomike per perdorim sa me te lehte.
Pergatisni lengje te Shijshme | Natyrale

Vera do jete me fresket me kete Shtrydhese Shege | Agrumesh

Reviews (0)

Be the first to review “Shtrydhese Per Agrume Dhe Fruta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Shtrydhese Agrumesh Dhe Frutash

Shtrydhese Per Agrume Dhe Fruta

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

Add to Cart