AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Sistemues Per Fisha

$ 5.13$ 10.36 (-50%)

In stock

Sistemues Per Fisha

Sapo erdhi produkti me i ri tek ishpejti.al, Sistemues Per Fisha ideale per cdo ambient, mjaft me me rremuja. Ne paketim vijne me 6 cope brenda. Dimensionet e produktit jane 20mm per cope dhe vijne me ngjyra te ndryshme. Me material te forte dhe jo te demshem per shendetin tuaj. Ideale per fishat e karikuesit, laptopit, kompjuterit madje edhe per prizat.

Sistemues Per Fisha

Sapo erdhi produkti me i ri tek ishpejti.al, Sistemues Per Fisha ideale per cdo ambient, mjaft me me rremuja. Ne paketim vijne me 6 cope brenda. Dimensionet e produktit jane 20mm per cope dhe vijne me ngjyra te ndryshme. Me material te forte dhe jo te demshem per shendetin tuaj. Ideale per fishat e karikuesit, laptopit, kompjuterit madje edhe per prizat.

Be the first to review “Sistemues Per Fisha”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu