Skare Me Qymyr 43 Cm

L2,790.00L5,580.00 (-50%)

In stock

Barbecue me qymyr per te shijuar ushqim te mire me miqte ne park ose ne plazh!
Permban nje kapak dhe diametri i skares eshte 43 cm.

Praktike dhe me nje super dizenjim per cdo shtepi.
Mund te montohet dhe cmontohet lehte ne pak minuta.

Compare
Barbecue me qymyr per te shijuar ushqim te mire me miqte ne park ose ne plazh!
Permban nje kapak dhe diametri i skares eshte 43 cm.

Praktike dhe me nje super dizenjim per cdo shtepi.
Mund te montohet dhe cmontohet lehte ne pak minuta.

Be the first to review “Skare Me Qymyr 43 Cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu