AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Skare Per BBQ Portative

$ 34.59$ 69.18 (-50%)

In stock

Beni barbecue me miqte ne oborrin e shtepise, ne park apo ne plazh me skaren tone fantastike!
Eshte aq praktike sa mbyllet si nje valixhe dhe mund ta marresh me vete kudo!
Kundra ndryshkjes.
Me qymyr.
Per gatime te shijshme dhe me plot fantazi.
Beni barbecue me miqte ne oborrin e shtepise, ne park apo ne plazh me skaren tone fantastike!
Eshte aq praktike sa mbyllet si nje valixhe dhe mund ta marresh me vete kudo!
Kundra ndryshkjes.
Me qymyr.
Per gatime te shijshme dhe me plot fantazi.

Be the first to review “Skare Per BBQ Portative”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu