AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Skuter Sportiv

L 7,500.00

In stock

Skuter Sportiv ideal për cuna edhe goca.Maksimumi i kapacitetit:100 kg.Përbërje nga materiali Alumin.Me Pedal dhe Frena.Doreza dhe Rrota cilësore që garantojnë qëndrueshmeri të plotë gjatë ngasjes.Dhuratë e mrekullueshme për të gjithë fëmijët qe dëshirojnë të shetisin rrugët e qytetit si aventurierë të vërtetë!

SKU: 268 Categories: ,

Skuter Sportiv

Jeni duke kërkuar dhuratën ideale për djalin ose vajzën tuaj? Suprizojini ata me këte Skuter
sportiv super rezistent,që të shetisin rrugët e qytetit si aventurierë të vërtetë me siguri të plotë! ARGËTIMI QË MERITOJNË FËMIJËT!

Be the first to review “Skuter Sportiv”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu