AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

SOLUCION PASTRIMI

$ 10.45$ 20.89 (-50%)

In stock

| Solucion pastrimi | largon yndyrat | papastërtitë e ngurta | orenditë e kuzhinës | sipërfaqet e tualetit | zgjidhje ideale | pastrues shumëfunksional |

Ky solucion pastrimi është një zgjidhje ideale për largimin e yndyrave dhe papastërtive të ndryshme nga orenditë e kuzhinës, sipërfaqet e tualetit etj.

Kjo lëndë është magjike sepse nuk ke nevojë të kruash, as të përdorësh detergjente shtesë.

Pastron në mënyrë efikase duke kursyer kohë dhe energji.

Mjafton të lini solucionin të veprojë pak sekonda dhe më pas ta fshini me sfungjer ose peshqir.

Pasi hidhet në sipërfaqet e ndotura, krijon një shkume depërtuese që largon shumë shpejt papastërtitë e ngurta.

Largon njollat nga enët, tenxheret, tiganët e djegur, sobat apo sipërfaqe të tjera të vështira për t’u pastruar.

Ky solucion pastrimi i lëngshme është shumë efikas edhe për pastrimin e të gjitha pajisjeve hidrosanitare të tualeteve.

Funksionon për kabinat e dushit, vaskat, lavamanët, rubinetat me smërç etj.

Vepron në të gjitha sipërfaqet duke përfshirë inoks, qelq, mermer, gomë, PVC (material plastik) dru, metal etj.

Falë formulës unike të tij mbron nga zbehja, çngjyrosja dhe çarja çdo objekt ku mund të përdorët.

Me një aromë të freskët, pastruesi shumëfunksional nuk përmban përbërës toksik dhe vajra silikoni të dëmshëm për lëkurën tuaj.

Në pak sekonda largoni 100 % njollat e mëdha, të ngurtësuara që kanë bërë që sendet tuaja të kenë humbur shkëlqimin dhe të duken të vjetruara.

Be the first to review “SOLUCION PASTRIMI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu