20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Solucion Zhbllokues Pluhur

L790.00L1,600.00 (-51%)

In stock

Solucion Zhbllokues Pluhur

Super produkti me i ri sapo ka ardhur tek ishpejti.al Solucion Zhbllokues Pluhur super produkti qe ju nevojitej. Zhbllokon kanale dhe pileta ne vetem pak minuta, hidheni pluhurin, hidhni ujin prisni 2-3 minuta dhe shikoni magjine e pastrimit. Vjen ne 200g dhe ne paketim te sigurte. Perdoret kudo tek pileta e tualetit, tek lavamani madje edhe tek wc. Superrr!
Kodi i produktit: #00590

Compare

L790.00L1,600.00 (-51%)

Përshkrim

Solucion Zhbllokues Pluhur

Super produkti me i ri sapo ka ardhur tek ishpejti.al Solucion Zhbllokues Pluhur super produkti qe ju nevojitej. Zhbllokon kanale dhe pileta ne vetem pak minuta, hidheni pluhurin, hidhni ujin prisni 2-3 minuta dhe shikoni magjine e pastrimit. Vjen ne 200g dhe ne paketim te sigurte. Perdoret kudo tek pileta e tualetit, tek lavamani madje edhe tek wc. Superrr!
Kodi i produktit: #00590

Reviews (0)

Be the first to review “Solucion Zhbllokues Pluhur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Solucion Zhbllokues Pluhur

Solucion Zhbllokues Pluhur

L790.00L1,600.00 (-51%)

Add to Cart