AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Stilolaps 3D

$ 25.95$ 52.01 (-50%)

Out of stock

Risia me e fundit sapo erdhi tek ishpejti, Stilolapsi 3D.
Vetem imagjinojeni pak sesa xheloze do te jene miqte tuajkur te shikojne se keni marre nje Stilolaps 3D.

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me tre lloje ngjyrash jeshile, roze, dhe portokalli.

Paisja fiket automatikisht pas 5 minutave pa perdorim.
Ekran LCD per monitorimin e nxehtesise.
Mund ti ndryshoni shpejtesine e vizatimit.

Me korent dhe nuk shkakton asnje lloj zhurme.
Portative dhe mund ta merrni me vete kudo.

Risia me e fundit sapo erdhi tek ishpejti, Stilolapsi 3D.
Vetem imagjinojeni pak sesa xheloze do te jene miqte tuajkur te shikojne se keni marre nje Stilolaps 3D.

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me tre lloje ngjyrash jeshile, roze, dhe portokalli.

Paisja fiket automatikisht pas 5 minutave pa perdorim.
Ekran LCD per monitorimin e nxehtesise.
Mund ti ndryshoni shpejtesine e vizatimit.

Me korent dhe nuk shkakton asnje lloj zhurme.
Portative dhe mund ta merrni me vete kudo.

Be the first to review “Stilolaps 3D”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu