AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Super Drite Multifunksionale

$ 13.45$ 27.00 (-50%)

In stock

Ndricoje naten me kete super drite!
Perfekte per kamping, udhetim, emergjenca, festa familjare, ditelindje, dasma etj.

Fanari mbyllet dhe hapet me nje shtypje te thjeshte.
Me 3 funksione qe perdoren ne ambjente te ndryshme.

Ideale per kamping dhe aktivitete te tjera te ndryshme.

Ndricoje naten me kete super drite!
Perfekte per kamping, udhetim, emergjenca, festa familjare, ditelindje, dasma etj.

Fanari mbyllet dhe hapet me nje shtypje te thjeshte.
Me 3 funksione qe perdoren ne ambjente te ndryshme.

Ideale per kamping dhe aktivitete te tjera te ndryshme.

Be the first to review “Super Drite Multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu