AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Super Pishina Intex

$ 58.04$ 116.08 (-50%)

In stock

Ne keto dite te nxehta ishpejti ju vjen ne ndihme, me Super Pishinen Intex.
Praktike dhe shume e thjeshte per tu fryre.

Mban deri ne 886L
Per persona +3 vjec
Perbehet me tre shtersa te forta gome
Dhe madje vjen me nje pompe shkarkimi
Ideale per dite te nxehta vere
Me permasa 1.83 x 51 cm

Ne keto dite te nxehta ishpejti ju vjen ne ndihme, me Super Pishinen Intex.
Praktike dhe shume e thjeshte per tu fryre.

Mban deri ne 886L
Per persona +3 vjec
Perbehet me tre shtersa te forta gome
Dhe madje vjen me nje pompe shkarkimi
Ideale per dite te nxehta vere
Me permasa 1.83 x 51 cm

Be the first to review “Super Pishina Intex”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu